Bu Hayatımın Efendisi Ben Olacağım
Yer İşareti Ekle
1717 kişi takip ediyor.
9.8
Durum Devam Ediyor
Tür Manhwa

Bu Hayatımın Efendisi Ben Olacağım

Alternatif Başlıklar I am a master in this life, 이번 생은 내가 주인입니다.

Bu Hayatımın Efendisi Ben Olacağım Serisinin Özeti

Ailenin değerli taşı bana göründü. Üvey kızkardeşime değil, gayrimeşru bir çocuk olan bana. O itibaren bana olan tavırları değişti. Gerçekten onların ailesiymişim gibi hissettim. Ama bütün bunların nişanlımın ellerinde ölmekle bir illüzyon olduğunu fark ettim. Benim için yaptıkları her şey üvey kardeşimin taşımı elimden almak için kurduğu bir numaraydı.
“Seni tamamen aldatan ve öldürenlerden intikam almak istemiyor musun?”
Şeytani tatlı bir teklifi kabul etmeye karar verdim. Bu sefer, koruyucu taşı olan evin reisi olacağım. İntikamımı alana dek kimseye güvenmeyeceğim. Bana yaşattıklarınızı size fitil fitil yaşatacağım.
Ama… “Şu andan itibaren, ne olursa olsun, asla durmamalı ve kaçmamalısınız. “Beni kurtarmaya çalışması, gözleri umutsuzluk içinde akıyordu, kafamdan silemiyordum. Sevgili nişanlım ölürken bana bakıyor ama neden kız kardeşime yardım ettiğini düşündüğüm gözlerle bana öyle bakıyorsun ki… Bilmek istedim. Gerçekten samimi miydin?

Yayınlanan 2022
Yazar -
Seri Yayını -
Paylaşan
Yayınlanma Tarihi:
Son Güncelleme
Anahtar Kelimeler: bu hayatımın efendisi ben olacağım oku, bu hayatımın efendisi ben olacağım türkçe, bu hayatımın efendisi ben olacağım english, bu hayatımın efendisi ben olacağım indir, bu hayatımın efendisi ben olacağım türkçe indir, bu hayatımın efendisi ben olacağım online oku


Yorum Yap