Murim’in Bedbaht Torunu
Yer İşareti Ekle
890 kişi takip ediyor.
10
Durum Devam Ediyor
Tür Manhwa

Murim’in Bedbaht Torunu

Alternatif Başlıklar 무림세가 천대받는 손녀 딸이 되었다, I Became the Despised Granddaughter of the Murim Family

Murim’in Bedbaht Torunu Serisinin Özeti

Ana karakter; dövüş sanatları dünyasında başrolü, hikâyenin kahramanı yapacak olan güçlü ve eğitimini tamamlamış usta Baek Lee Ee-Gang’ın aptal ve sinir bozucu kızı Baek Lee Yeon olarak hayat bulur. Yeon, beklenmedik şekilde öldürülür ve gözlerini açtığında her şeyi geri alabileceği çocukluk günlerine geri döner. “Bu hayatımda ailem beni sevecek mi?” Baş belası olmak yerine harika bir evlat olmaya karar veren Yeon, Baek Lee ailesinin saygın torunu olarak hayatına başlar. Bu hayatını güzelce yaşamak ister ancak ailenin başı olan büyükbabası Baek Lee Pan-Hyuk da dahil olmak üzere herkes Yeon’a engel olur. Büyükbabasının bakışları o kadar serttir ki dağları ve nehirleri bile titretebilir. “O kadar değerli olduğunu mu sanıyorsun?”

“Evet.”

Büyükbaba, kendine güvenen torunu karşısında şaşkına döner ve oğluyla torununu gizlice izlemeye başlar.

“Çok az umut olsa da baba olarak nasıl hemen pes edebilirsin?”

“Amma inatçısın he.”

Yakışıklı oğlu, dövüş sanatları dünyasının yüz karası kızını o karanlıktan kurtarmaya ve herkesi karşısına almaya hazırdır. Yeon, tam hayatının artık daha güzel olacağını düşünürken erkek başroller bir bir ona takıntılı olmaya başlar!

“Yeonie’m, bu sefer hayatımız gerçekten çok güzel olacak!!”

Yayınlanan Kakao Page
Yazar Berry (열매) - Marubyeol
Çizer Siyo
Seri Yayını Kakao Page
Paylaşan
Yayınlanma Tarihi:
Son Güncelleme
Anahtar Kelimeler: murim’in bedbaht torunu oku, murim’in bedbaht torunu türkçe, murim’in bedbaht torunu english, murim’in bedbaht torunu indir, murim’in bedbaht torunu türkçe indir, murim’in bedbaht torunu online oku


Yorum Yap