Yüce Hükümdarın Yıldızı
Yer İşareti Ekle
545 kişi takip ediyor.
9.9
Durum Bırakıldı
Tür Manhwa

Yüce Hükümdarın Yıldızı

Alternatif Başlıklar The King's Star, The Star of a Supreme Ruler, The Star of an Autocrat, The Supreme Ruler's Star, 覇王星, 패왕의 별

Yüce Hükümdarın Yıldızı Serisinin Özeti

Yüce hükümdarın üstün kızıl yıldızı ortaya çıktı! Bu yıldızın enerjisini alan çocuk Yüce Hükümdar olma uğruna büyüyecek ve dünyaya hükmedecek efsanevi yıldız hâline gelecek!

Cheon Ryuyeong, kötü şartlarda yetişip en yükseğe ulaşan kişi! “Ne kadar güçlü olduğumu… ben bile bilmiyorum.” “Galiba biraz daha kendimi zorlamalıydım.”

Baek Yoonhoe, tüm gücüyle yüce hükümdar olmaya çalışan kişi! “Bulunabileceğim tek yer Murim dünyası sonuçta.” “Nasıl olsa Murim dünyasına gideceğimden, yüce hükümdar da olsam pek fena olmaz.”

Dok Goseol, güçlü, güzel, rakipsiz bir kadın dövüş sanatları ustası! “Yüce hükümdar olacak kişi erkek olmalı diye bir kural yok sonuçta.” “Ben de yüce hükümdar olabilirim yani.”

Poongwoon, gizemli bir geçmişe ve bilinmeyen dövüş sanatları yeteneklerine sahip olan kişi!  “Sakladığım dövüş sanatları yeteneğimi kim bilebilir ki?”

Sadece biri yüce hükümdar olabilecek! Büyük hedefler, tek bir pozisyon için çıkan karmaşada filizlenen aşklar, sayısız ihanetler… Yüce hükümdarın kalesini kim yönetecek? Dünyaya karmaşa getirecek bu kişilerin hikâyesi başlamak üzere!

Yayınlanan 2022
Yazar Kang Ho-poong
Çizer Wideukan
Seri Yayını KakaoPage
Paylaşan
Yayınlanma Tarihi:
Son Güncelleme
Serinin Bulunduğu Kategoriler
Anahtar Kelimeler: yüce hükümdarın yıldızı oku, yüce hükümdarın yıldızı türkçe, yüce hükümdarın yıldızı english, yüce hükümdarın yıldızı indir, yüce hükümdarın yıldızı türkçe indir, yüce hükümdarın yıldızı online oku


Yorum Yap